Kategorie
Statystyki
Online: 1
Online zalogowanych: 0
Ogłoszeń: 0

Noclegi i kajaki - Port Rosocha Mazury

Kraj: Polska
Adres: ul. Rosocha 6A
11-710 Rosocha
woj. Warmińsko-mazurskie
Kontakt
E-Mail: kontaktportrosocha@gmail.com
Telefon kom.: 602 520 177
Strona: https://portrosocha.pl
Inne

Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin


Pokoje i kajaki

Każdy z pokoi dysponuje oddzielną łazienką, dodatkowo jest wyposażony w telewizor i lodówkę. Do Państwa dyspozycji jest również kuchnia połączona z jadalnią oraz weranda z grillem.

PRZY DŁUŻSZYCH POBYTACH MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY.

WAŻNE:

Rezerwacje na 1 nocleg przyjmujemy MAKSYMALNIE z tygodniowym wyprzedzeniem. Doba hotelowa rozpoczyna się o 14.00 i kończy o 11.00. Nie serwujemy posiłków, zapraszamy natomiast do Naszego baru na rzeką w godzinach od 10.00 do 19.00. Dla gości dostępna jest w pełni wyposażona kuchnia do samodzielnego przygotowania posiłków. Bardzo Kochamy zwierzęta – sami posiadamy czworonogi, dlatego NIE jesteśmy w stanie przyjąć dodatkowych. Spływy kajakowe dla początkujących i nie tylko

Szlak kajakowy Krutyni ma do zaoferowania dla Ciebie wszystko: od chwil spokoju i głębokich doświadczeń po rozrywkę z najwyższej półki, natomiast Port Rosocha jest firmą, która to dla Ciebie kompleksowo zorganizuje.

Posiadamy do dyspozycji szeroki wybór najnowszych modeli kajaków, charakteryzujących się wysokim stopniem komfortu.

Organizujemy spływy indywidualne oraz dla zorganizowanych grup wraz z wszelkim niezbędnym sprzętem oraz transportem na terenie całego szlaku Krutyni.

Możesz u Nas wynająć:

kajaki jednoosobowe – dwa modele, kajaki dwuosobowe – osiem modeli, kajaki trzyosobowe – dwa modele, canoe trzyosobowe, canoe czteroosobowe.

Kraina tysiąca jezior charakteryzująca się polodowcowymi krajobrazami, bogactwem fauny i flory oraz licznymi atrakcjami może podzielić się z Tobą jednym z najciekawszych i najbardziej urozmaiconych szlaków znanym nie tylko w Polsce ale również w Europie.

Długość Krutyni to około 116 kilometrów rzeki, jezior oraz strug, składających się na szlak, na przepłynięcie którego będziesz potrzebował/a od 5. do 10. dni.

Możesz doświadczyć uroków całego szlaku rzeki Krutyni podczas kilkudniowego spływu lub jej fragmentu, rezerwując sobie zaledwie kilkadziesiąt minut w ciągu dnia.

Najpopularniejsze etapy spływów kajakowych jednodniowych:

Zgon – Rosocha – 19 km Krutyń – Rosocha – 7 km, Krutyń – Ukta – 14 km, Krutyń – Nowy Most – 21 km, Rosocha – Ukta – 7 km Rosocha – Nowy Most – 14 km, Rosocha – Iznota – 21km,

 asekuracyjne) i transportem.

Cena zależy od wybranej trasy!

DLA GRUP SZKOLNYCH I ZORGANIZOWANYCH WYSOKIE RABATY.

Zapewniamy opiekę ratownika (dodatkowo płatna).

 

Zapraszamy po więcej informacji do zakładki KONTAKT.

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników